Shawnee State University Spring 2020 Dean’s and President’s Lists


Spring 2020 Dean’s List

Lindsey Adams Biology

Emily Adkins Social Sciences

Judd Adkins Sport Studies

Adam Arnett History

Michael Arnett Biology

Caroline Bachman Sociology

Andrea Baker Psychology

Mikenna Baker Sociology

Lauren Banasik Fine Arts

Rachel Barrick Fine Arts

Elisa Besemer History

Jacob Beyer Biology

Hannah Blackburn Sociology

Isaac Blaine Biology

Ashley Blankenship Natural Science

Josep Blasco Nebot English Humanities

Kylie Bloomfield Biology

Jordan Book Social Sciences

Israel Booker Sociology

Alissa Boyd Biology

Joshua Brabson Biology

Christopher Bradford Fine Arts

Alexis Brammer Fine Arts

Whitney Breech Natural Science

Cameron Broughton Sociology

Kathryn Brown Psychology

Mackenzie Brown Psychology

Alena Bruening Natural Science

Brianna Buchholz Fine Arts

Ryan Burchfield Mathematical Sciences

Alexander Candow Fine Arts

Nicholas Chapman History

Gary Charton Fine Arts

Cameron Chattin Fine Arts

Blake Clagg History

Taylor Cole Sociology

Lexie Cox Psychology

Aaron Crank Natural Science

Sydney Crawford Mathematical Sciences

Jacob Cruse Biology

Randall Cundiff Mathematical Sciences

Lane Davidson Biology

Margaret Dawes Sociology

Emily Dean Biology

Justin DeLong Sociology

Breanna Demint Fine Arts

Alley Dunn Social Sciences

Brandon Dunn Social Sciences

Danielle Edler Fine Arts

Sydney Edwards Biology

Adara Eley Psychology

Brandon Elkins Sociology

Madison Elliott Fine Arts

Zachary Elswick Natural Science

Alex Emerson Fine Arts

Patrick England Psychology

Tasha Enix Health Care Admin

Brodey Entler English Humanities

Charles Evans Political Science

Katie Fannin English Humanities

Ivory Ferguson Psychology

Brooklyn Fields Psychology

Adam Fisher Fine Arts

David Fitzpatrick Natural Science

Nicholas Frasure Mathematical Sciences

Aleia Fugitt Biology

Breanne Gahm Natural Science

Tanner Gampp Biology

Jerilyn Garrett English Humanities

Jessica George Sociology

Wyatt George History

Coty Gerwig Mathematical Sciences

Autumn Gesler Fine Arts

Blayde Gilley Fine Arts

Mason Goode Natural Science

Laurissa Goodman Biology

Henry Gresham Fine Arts

Abigail Halcomb Sociology

Brayden Hall Social Sciences

Deanna Hall Political Science

Angelina Haller Biology

Dylan Hamm Psychology

Courtney Hammond Biology

Jazmine Hammond Chemistry

Jodi Hannah English Humanities

Holley Hart Psychology

Tristan Hazlett Natural Science

Baylee Heath Fine Arts

Marshall Heil History

Abraham Heimbach Biology

Iain Heineke Fine Arts

Katie Heller English Humanities

Jessica Henderson Biology

Jacob Hensley Biology

Jessica Hensley Radiologic Tech

Leen Heresh Political Science

Gabrielle Hickman Biology

John Hill Fine Arts

Rebekah Holt Psychology

Nickelos Hoover Biology

Eden Howard Sociology

Jordan Howard Mathematical Sciences

Alecea Howell Psychology

Sarah Huston English Humanities

Josh Jenkins Fine Arts

Sydnie Jenkins Biology

Robert Johnson Mathematical Sciences

Nathaniel Jones Biology

Amanda Jordan English Humanities

Alissa Kefauver Health Science

Joshua Kelley Fine Arts

Sean Kidd Fine Arts

Jacob Kielmar Biology

Randall King English Humanities

Samuel King Social Sciences

Joshua Kiser Biology

Brooklynn Kisor Medical Laboratory

Jordan Kitchen Social Sciences

Kinzi Kitts Early Child/Special Educ

Madison Knight Political Science

Laura Knipp Biology

Ian Lakatos Fine Arts

Hannah Lamerson Psychology

Madison Lang Psychology

Casey Lapp English Humanities

Kaitlyn Lawson Biology

Kaelee Leavitt Political Science

Veronica Leist Fine Arts

Faith Leonard Fine Arts

Brice Leveck Management

Casey Linder Fine Arts

Jordon Little Fine Arts

Isaac Luther Biology

John Lykins Psychology

Kyle Mace Fine Arts

Kelsey Malone Mathematical Sciences

Caitlin Maloney Social Sciences

Ashley Marshall Psychology

Hannah Marzolf English Humanities

Jacob McCleese Fine Arts

Trevor McCormick Fine Arts

McKenzie McNeely Sociology

Gavin Meadows Biology

Jenna Meier Fine Arts

Karli Montgomery Biology

Isabella Moore Biology

Amanda Morris Natural Science

Jaden Morris English Humanities

Allison Mullins Fine Arts

Laken Munn Fine Arts

Tanner Nalley Fine Arts

Chidinma Nosiri Biology

Austin Opperman Social Sciences

Tristen Orahood Fine Arts

Mekayla Osborne History

Raiden Otto Fine Arts

Casey Parker Social Sciences

Alison Parker-Malone Psychology

Katelyn Parsley Biology

Christopher Parsons Psychology

Katelyn Pauley English Humanities

Cloe Peek English Humanities

Jordan Pelfrey English Humanities

Carla Pena Fine Arts

Ryan Penix Political Science

Anissa Peoples English Humanities

David Perdue Fine Arts

Jacob Perry Social Sciences

Jonah Phillips Social Sciences

Payton Puckett Natural Science

Haleigh Purcell Psychology

Katarina Quigg Fine Arts

Preston Ramey Biology

Victoria Reffit English Humanities

Amber Reno Sociology

Erin Rice English Humanities

Condy Richardson Fine Arts

Rachel Riddle Social Sciences

Emilee Riley Biology

Jason Roberts English Humanities

Gavin Rose Chemistry

Mackenzie Rowe Biology

Logan Ruggles Political Science

Tyson Schmelz Chemistry

Hunter Schwamberger Fine Arts

Carly Shepherd Fine Arts

John Shockley Social Sciences

Madison Siders Psychology

Devyn Simpkins Fine Arts

Emily Sites Fine Arts

Aubrey Sizemore Biology

Clifford Slaughter History

Blake Smalley Natural Science

Ashley Smith Natural Science

Brianna Smith Mathematical Sciences

Carson Smith Health Science

Dylan Smith Chemistry

Benjamin Smock Fine Arts

Anastasia Sopchak English Humanities

Shane Spriggs Psychology

Gabriela Stevenson Fine Arts

Jessica Swaim Psychology

Hanna Tackett Biology

Julia Tackett Fine Arts

Melanie Temponeras Psychology

Caitlyn Thomas Fine Arts

Chantelle Thomas Psychology

Jacob Thompson Fine Arts

Jonathan Thompson Natural Science

Cody Tolliver Chemistry

Tyson Trinidad English Humanities

Arianna Trout Social Sciences

Kain Turner Social Sciences

Miranda Tuttle Fine Arts

Kylie Vastine Social Sciences

Bryson VonBergen Fine Arts

Addalyn Vore Psychology

Ashleigh Wallin Natural Science

Molli Walters Natural Science

Morgan Webb Sociology

Kayleigh Wells English Humanities

Bethany Wessel Fine Arts

Angelika Whitaker Fine Arts

Nathan White Social Sciences

Stephanee Whitley Natural Science

Madison Williams Fine Arts

Brooke Wilson Fine Arts

Grace Wilson Psychology

Natalie Wireman Chemistry

Cooper Wohlgemuth Political Science

Kristina Workman Fine Arts

Gabriel Yeary Fine Arts

Spring 2020 Dean’s List: College of Professional Studies

NAME MAJOR

Hunnter Adams Occupational Therapy

Kara Addis Nursing

Aleeya Adkins Sport Studies

Barry Adkins Plastics Eng Tech

Heather Adkins Health Science

Ethan Adrian Plastics Eng Tech

Victor Aguilera Sport Studies

Maryam Aljaber Nursing

Kylie Angel Health Science

Hunter Ashton Plastics Eng Tech

Natalie Austin Early Child/Special Educ

Sidney Ayers Health Science

Blake Balestra Accounting

Clinton Bapst Information Systems Mgnt

Abigail Barre Health Care Admin

Rayna Bauer Middle Childhood

Traci Baxter Health Science

Elizabeth Bayes-Collins Health Science

Bailey Bender Plastics Eng Tech

Nicholas Bennett Digital Simulation/Game

Cassie Bentley Dental Hygiene

Brandon Benzing Digital Simulation/Game

John Berry Interven Spec K-12

Adam Bilitzke Plastics Eng Tech

Alexis Birkhimer Nursing

Maria Black Health Science

Kirsten Blair Health Science

Jacob Blau Early Child/Special Educ

William Boggs Information Systems Mgnt

Tracy Boldman Digital Simulation/Game

Addison Bonifield Early Childhood PreK-3

Bailey Bowen Occupational Therapy

Jake Bradley Information Systems Mgnt

Kayla Brannan Emergency Med Tech

Emily Brannon Nursing

Thomas Breeze Digital Simulation/Game

Patrick Broughton Digital Simulation/Game

Emily Brown Nursing

Ryan Brown Sport Studies

Tyler Buffington Computer Eng Tech

Halee Butcher Nursing

Joshua Byron Digital Simulation/Game

Brittany Caldwell Health Science

Jacob Calvert Interven Spec K-12

Maggie Campbell Radiologic Tech

Jessica Carnes Early Child/Special Educ

Anthony Carter Digital Simulation/Game

Katelyn Carver Fine Arts

Kayleigh Carver Health Science

Falon Cisco Nursing

Austin Clark Information Systems Mgnt

Tori Clarke Nursing

Jacob Click Early Childhood PreK-3

Alexzandria Cochran Health Science

Dyllan Coffey Plastics Eng Tech

Dylan Colvin Management

Katelyn Conklin Marketing

Amy Conlon Nursing

Marissa Copley Plastics Eng Tech

Eli Cordle Nursing

Kayleigh Coriell Interven Spec K-12

Jalyssa Cortez Nursing

Samantha Cotton Health Science

Katlyn Crabtree Medical Laboratory

Christina Craft Middle Childhood

Dylan Craycraft Health Science

Jessica Crum-Hixson Management

Nickolas Culbertson Sport Studies

Dion Cullum Digital Simulation/Game

Julia Dadosky Nursing

Eric Dahleen Digital Simulation/Game

Daniel Dailey Plastics Eng Tech

Bailey Davis Plastics Eng Tech

Kayla DeAtley Early Childhood PreK-3

Carly DeBruler Health Care Admin

Austin Deitriech Occupational Therapy Ast

James Detty Information Systems Mgnt

Nathan Dever Computer Eng Tech

Hannah Dixon Nursing

Molly Downey Early Child/Special Educ

Brian Drake Information Systems Mgnt

Brooke Dreitzler Radiologic Tech

Grace Duduit Marketing

Madison Duncan Nursing

Ryan Dunn Electromechanical Eng

Johnathan Edwards Nursing

Dylan Enyart Management

Madison Essman Health Science

Alexander Estrada Digital Simulation/Game

Cassandra Evans Nursing

Nathan Ewing Sport Studies

Jared Fenton Middle Childhood

Morgan Fischer Health Science

Bradon Foster Electromechanical Eng

Matthew Fout Electromechanical Eng

Abbigail Fox Health Science

Wyatt French Information Systems Mgnt

Brelyn Fuller Health Science

Carley Gahm Marketing

Christopher Gallagher Computer Eng Tech

Amelia Gambill Management

Christopher Garrett Plastics Eng Tech

Kira Gifford Early Child/Special Educ

Brian Giken Environmental Eng

Jacob Gill Marketing

Thomas Gilman Computer Eng Tech

Jacob Gleason Accounting

Sarah Goddard Plastics Eng Tech

Madison Griesser Early Child/Special Educ

Makenna Griffith Nursing

Ian Grimm Information Systems Mgnt

Daisy Grooms Health Science

Allison Hall Health Science

Brandie Hamilton Health Science

Kelsea Hamilton Early Childhood PreK-3

Ali Hammond Early Child/Special Educ

Hayley Harbour Physical Therapist Asst

Destiny Harmon Health Science

Christina Harries Early Child/Special Educ

Amber Harris Early Child/Special Educ

Christa Harris Early Child/Special Educ

Bailey Hartlage Management

Shelby Hay Early Child/Special Educ

Emily Hayes Plastics Eng Tech

Ryan Hayes Sport Studies

Logan Hayslip Middle Childhood

Megan Heinecke Early Childhood PreK-3

Grant Hempill Plastics Eng Tech

Kalesie Henderson Health Science

Daniel Hensley Accounting

Jonah Hensley Early Child/Special Educ

Peter Hernandez Digital Simulation/Game

Beverly Hess Management

Emily Hicks Early Childhood PreK-3

Ryan Higbee Sport Studies

Zachary Higbee Plastics Eng Tech

Jessica Hilterbrand Nursing

Jennifer Himes Health Science

Shaylee Holbert Early Childhood PreK-3

Amy Holbrook Radiologic Tech

Austin Hollins Information Systems Mgnt

Zachary Holsinger Information Tech Mgnt

William Hoover Interven Spec K-12

Hunter Horn Health Science

Madison Howard Accounting

Robert Howard Digital Simulation/Game

Amber Howell Digital Simulation/Game

Clayton Howell Information Systems Mgnt

Emily Hudson Occupational Therapy Ast

Timothy Huffman Digital Simulation/Game

Jordan Hughes Accounting

Walter Irvin Digital Simulation/Game

Carson Isaac Health Science

Bergen Jarvis Early Child/Special Educ

Rachel Jensen Health Science

Catherine Johnson Middle Childhood

Emma Johnson Occupational Therapy Ast

Kyle Johnson Computer Eng Tech

Megan Johnson Early Child/Special Educ

Tracy Johnson Health Science

Thaddeus Jones Plastics Eng Tech

Kylie Jung Plastics Eng Tech

Kaitlyn Jurado Accounting

Baylee Justice Interven Spec K-12

Abigail Kallner Early Child/Special Educ

Seth Karst Electromechanical Eng

Alaina Kemarly Health Science

Bailey Kemp Health Science

Mark Kennedy Management

McKenzie Kennedy Early Childhood PreK-3

Sara Kennedy Nursing

Corrin Keplinger Occupational Therapy

Chase Kerr Digital Simulation/Game

Lacey Kerr Health Science

Sydney King Sport Studies

Drew Knapp Plastics Eng Tech

Emily Knight Nursing

Moriah Knight Health Care Admin

Michael Knipp Plastics Eng Tech

Martin Knittel Business Management

Timothy Knittel Plastics Eng Tech

Logan Knotts Plastics Eng Tech

Billy Knox Management

Maria Kolinoff Sport Studies

Rachael Kolis Physical Therapist Asst

Samantha Koons Health Science

Sebastian Kurgunayeva Digital Simulation/Game

Ryan Lambert Plastics Eng Tech

Alexandria Layne Health Science

Savannah Leeth Nursing

Lauren Lesley Nursing

Emily Lewis Health Science

Magdalene Lewis Early Childhood PreK-3

Taylor Lewis Early Childhood PreK-3

William Lewis Computer Eng Tech

Sierra Linthicum Nursing

Hannah Lisle Occupational Therapy

Jeannette Litteral Emergency Med Tech

Andrea Little Sport Studies

Madelyn Little Early Child/Special Educ

Sean Lobb Digital Simulation/Game

Rebekah Lore Occupational Therapy Ast

Ethan Lowe Computer Eng Tech

Wenjie Lu Sport Studies

Gage Lucas Marketing

Kelcie Lute Early Child/Special Educ

Robert Lyons Accounting

Rikki Magill Interven Spec K-12

Zachery Mallett Plastics Eng Tech

Elijah Maloy Digital Simulation/Game

Madison Marasek Early Child/Special Educ

Matthew Marshall Information Systems Mgnt

Miranda Martin Occupational Therapy Ast

Hunter Mathias Health Care Admin

Sandra Matthews Early Child/Special Educ

Elijah McCarty Management

Ashlee McCatherine Health Science

Ruby McCleary Early Child/Special Educ

Sarah McFarland Early Child/Special Educ

Wyatt McGraw Plastics Eng Tech

Shawnacy McGuire Early Child/Special Educ

Meaghan McHowell Early Child/Special Educ

Brianna McNeal Health Science

Jamie Mehaffey Health Science

Alannah Miller Occupational Therapy

Burke Miller Digital Simulation/Game

Isaac Miller Physical Therapist Asst

Jennifer Miller Management

Tanner Miller Early Child/Special Educ

Nathan Mitchell Physical Therapist Asst

Miranda Monk Health Science

Braeden Moore Accounting

Brandon Moore Emergency Med Tech

Alicia Mossman Health Science

Madison Murphy Radiologic Tech

Navin Naido Environmental Eng

Ethan Neal Plastics Eng Tech

Cameran Noel Nursing

Rachel Nordmoe Occupational Therapy

Clayton Novak Digital Simulation/Game

Brianna Odel Health Science

Kathryn Oiler Early Child/Special Educ

Evelyn Oktavec Sport Studies

Samaher Omrani Educational Studies

Caleigh O’Neal Nursing

Alexander Osborne Nursing

Claudia Osborne Early Child/Special Educ

Zachary Otto Plastics Eng Tech

Rachel Parker Early Child/Special Educ

Ethan Parrett Information Systems Mgnt

Alva Patrick Plastics Eng Tech

Madison Patrick Sport Studies

Michael Patrick Sport Studies

Kaleena Patton Health Science

Meagan Peffley Radiologic Tech

Ashley Pendleton Nursing

Paulette Phillips Health Science

Aaron Phipps Plastics Eng Tech

Alexis Phipps Health Science

Jeffrey Pierce Environmental Eng

Sydney Porter Early Child/Special Educ

Thomas Porter Information Systems Mgnt

Samantha Posey Digital Simulation/Game

James Pospishil Digital Simulation/Game

Emily Powers Management

Callie Preston Early Childhood PreK-3

Scott Priddy Information Systems Mgnt

Alyssa Proehl Health Science

Garrett Psurny Respiratory Therapy

Brianna Puckett Nursing

Caitlyn Puckett Physical Therapist Asst

Benjamin Pyle Information Systems Mgnt

Ryan Ramey Health Science

Timothy Ramey Health Science

Ashton Rankin Nursing

Haley Rawlins Athletic Training

Taylor Rawlins Health Science

Kylie Ray Occupational Therapy

Ethan Reeds Digital Simulation/Game

Hector Reffit Plastics Eng Tech

Tylar Reno Radiologic Tech

Sarah Retz Radiologic Tech

Demetrius Reynolds Digital Simulation/Game

Jonathan Reynolds Digital Simulation/Game

Larryn Rice Nursing

Rikki Richmond Management

Benjamin Riddle Accounting

Hannah Ridenour Physical Therapist Asst

Hayden Ridgeway Digital Simulation/Game

Brody Riffe Management

Tucker Roberts Computer Aided Draft/Des

Kahler Rockwell Computer Eng Tech

Travis Roe Plastics Eng Tech

Bryce Romanello Sport Studies

Kiersten Rowe Early Child/Special Educ

Erin Rowlands Health Care Admin

Andrea Ruark Health Science

Abbigale Ruggles Health Science

Danielle Ruggles Health Science

Caitlin Russell Radiologic Tech

Cassidy Russell Health Science

Shawn Salmons Medical Laboratory

Justin Salyers Plastics Eng Tech

Mikalyn Sanders Health Science

Rachel Sanders Health Science

Katelyn Sandlin Respiratory Therapy

Kylie Sawyers Health Science

Jennifer Scaff Health Science

Andrew Schackart Environmental Eng

Hagen Schaefer Early Child/Special Educ

Deborah Scherer Health Science

Jefferey Schlueter Digital Simulation/Game

Jake Schneider Health Science

Mark Schueler Digital Simulation/Game

Alexander Schultz Digital Simulation/Game

Kaylee Schultz Early Child/Special Educ

Emily Semones Health Science

Hannah Shafer Health Science

Heather Shanks Early Childhood PreK-3

Nashail Shelby Radiologic Tech

Tanner Shepherd Health Science

Benjamine Shinkle Management

Gregory Shope Sport Studies

Jordyne Shupert Nursing

Eden Silva Health Science

Dane Simpkins Marketing

Kevin Simpkins Electromechanical Eng

Kylie Sims Middle Childhood

Sarah Slone Occupational Therapy

Andrew Smith Information Systems Mgnt

Ryan Smith Management

Riley Snoke Digital Simulation/Game

Adrian Soard Marketing

Adaline Sowards Early Child/Special Educ

Kara Sparks Respiratory Therapy

Lindzay Speakman Early Child/Special Educ

Tyler Speas Nursing

Leigh Spencer Health Science

Cassidy Spires Management

Rodney Spriggs Nursing

Xavier Stambaugh Digital Simulation/Game

Donald Stapleton Occupational Therapy

Nicholas Stark Plastics Eng Tech

Zachary Starkey Digital Simulation/Game

Cassidy Starnes Marketing

Leslie Steadman Early Child/Special Educ

Olivia Stephens Early Child/Special Educ

Chandlor Stiffler Information Systems Mgnt

Jana Stockham Nursing

Audrey Stratton Marketing

Teighlor Suggs Accounting

Erica Swackhamer Accounting

Courtney Tackett Middle Childhood

Josie Tackett Health Science

Brittany Tatman Health Care Admin

Alec Taylor Computer Eng Tech

Athan Styl Temponeras-Elston Management

Gabriella Thayer Nursing

Kevin Thomas Environmental Eng

Cristen Thompson Health Science

Simon Thoroughman Health Science

Kimberly Tieman Nursing

Brandon Todd Accounting

Joao Victor Toledo De Oliveira Management

Kade Tomlinson Marketing

Shawn Turk Digital Simulation/Game

Logan Tuttle Information Systems Mgnt

Tanner Underwood Middle Childhood

Samantha Vallance Respiratory Therapy

Allison Van Bibber Physical Therapist Asst

Gina Van Lieu Occupational Therapy

Maraya Waddle Nursing

Ramiah Wallace Digital Simulation/Game

Mary Walter Accounting

Jonathan Ward Sport Studies

Nathan Ward Information Systems Mgnt

Brooke Webb Sport Studies

Anna Weneck Occupational Therapy

Justin West Digital Simulation/Game

McKenzie Whittaker Educational Studies

Jessica Willard Health Science

Kenneth Williams Middle Childhood

Amanda Wilson Information Systems Mgnt

Dakota Wines Management

Maureen Wolansky Sport Studies

ChaseAnn Wolfe Occupational Therapy Ast

Josie Wolfe Nursing

Salynee Wolfe Sport Studies

Sierra Woodard Early Child/Special Educ

Kaylee Woodgeard Health Science

Kayla Woodring Early Child/Special Educ

Tyler Woods Middle Childhood

Lydia Workman Occupational Therapy

Madelyn Young Occupational Therapy Ast

Steven Zimmerman Management

Spring 2020 President’s List

Jacob Alley Social Sciences

Sophia Altwies Biology

Brooke Anderson Early Child/Special Educ

Tanner Arey Biology

Bailey Arledge Physical Therapist Asst

Sunetrius Armstrong Undecided

Jerrica Assadian Information Systems Mgnt

Ellie Aston Sport Studies

Cody Axtell Undecided

Sophia Balestra Occupational Therapy

Justin Ball History

Kylie Barker Early Childhood PreK-3

Aericah Barney Marketing

Kolton Bauer Biology

Jacob Bays College Credit Plus

Tamara Bell Health Care Admin

Haley Belt Accounting

Israel Belt Middle Childhood

Rebecca Bergert Radiologic Tech

Corbin Betz Health Science

Ethan Bickford Fine Arts

Dawson Blevins Plastics Eng Tech

Kaylynn Blizzard Early Child/Special Educ

Alicia Bobst Management

Jenna Bobst Psychology

Trevon Bolin-Hitchens Interven Spec K-12

Jayla Bowling Health Care Admin

Bricen Boyles Information Systems Mgnt

Christina Branscomb Occupational Therapy Ast

Johnathan Brewer General Studies

Makayla Brewer Early Childhood PreK-3

Kathlena Broughton Natural Science

Clorissa Brown General Studies

Hunter Brown Fine Arts

Josiah Burton History

Tyler Caldwell Undecided

Jared Canter Emergency Med Tech

Claire Carruthers Biology

Hunter Chamberlain Information Systems Mgnt

Taylor Chapman Medical Laboratory

Amanda Christman Interven Spec K-12

Eli Cole Health Care Admin

Emily Colegrove Middle Childhood

Kalleann Coleman Accounting

Collin Colley Educational Studies

Patrick Collier Information Systems Mgnt

Elisa Collins Sport Studies

Emily Compliment Physical Therapist Asst

Kamryn Conaway Early Child/Special Educ

Bryce Coreno Undecided

Richard Coriell Interven Spec K-12

Mckaylee Courtright Marketing

Nicole Coventry Biology

Nicholas Crabtree Undecided

Drew Cunningham English Humanities

Sarah Cunningham English Humanities

Alexis Dalton Biology

Brooke Day Health Science

Mark de Graaf Marketing

Kevin de Lange Management

Christina Deel Early Child/Special Educ

Luke Dickerson Information Tech Mgnt

Olivia Doll Undecided

Kerstyn Donini Undecided

Taryn Donini Undecided

Trevon Donini Plastics Eng Tech

Chelsey Downs Nursing

Katie Dyer Early Childhood PreK-3

Grace Eberhard Physical Therapist Asst

Ethan Edelen Digital Simulation/Game

Katlyn Edenfield Interven Spec K-12

Jenna Edwards Biology

Kylie Fannin Health Science

Brandon Fava Fine Arts

Breanne Fender Health Science

Mollie Ferrar Health Science

Franklin Ferrell Mathematical Sciences

Benjamin Flanders College Credit Plus

Tyler Fox Political Science

Jacob Freeland Management

Harlee Fuller Biology

Kyle Gammon Accounting

Isabella Gill Psychology

Sara Gillman English Humanities

Samantha Grandstaff Health Care Admin

Jill Hairston Social Sciences

Ty Hall Information Systems Mgnt

Mindy Hamann Fine Arts

Hailey Hammond Biology

Zachary Hammond Environmental Eng

Caitlyn Hanes Psychology

Cian Harney Digital Simulation/Game

Kayla Hays Sport Studies

Chalee Hettinger Physical Therapist Asst

Miranda Hickey Marketing

Taylor High Nursing

Jordan Hileman Early Child/Special Educ

Ryan Hinch Information Systems Mgnt

Thomas Hoggard Plastics Eng Tech

Benjamin Howard Mathematical Sciences

Faith Huck Health Science

Emily Hudgel Early Child/Special Educ

Julia Hurst Early Child/Special Educ

Graden Hurt Sport Studies

Clinton Johnson Natural Science

Laikyn Johnson Management

Luke Johnson Nursing

Makayla Johnson Health Science

Anastasia Johnston General Studies

Courtney Jones Biology

Derick Jones Accounting

Hope Jones Occupational Therapy

Lacy Jones Natural Science

Logan Jones Health Care Admin

Lowell Jones Health Science

Peyton Jones Sociology

Ryan Jones Management

Isabella Joseph Early Child/Special Educ

Katelyn Kamer Nursing

Aiden Kammler Plastics Eng Tech

Megan Keaton Early Child/Special Educ

Kendall Kelley Early Child/Special Educ

Jillian Kelly Mathematical Sciences

Gabrielle Kessinger Legal Assisting

Jacob Kline Accounting

Brianna Koch General Studies

Sophia Koucoumaris Health Science

Logan Kremin Information Systems Mgnt

Sheila Kronk Information Systems Mgnt

Makarand Lahane Digital Simulation/Game

Chloe Lawrence Management

Jenna Layne Health Care Admin

Emily Legg Middle Childhood

Cassandra Leppan Nursing

Autumn Lewis Accounting

Hannah Lewis Health Care Admin

Xunzi Liu Educational Studies

Caleb Loel Accounting

Ashley Long Chemistry

Chloe Long Occupational Therapy

Megan Long Biology

Madison Lucas Early Child/Special Educ

Laura Luthy Biology

Luke Malone Social Sciences

Bethany Mannering Psychology

Alma Manzanarez General Studies

Adi Marshall Middle Childhood

Morgan Marshall Fine Arts

Cheyenne Martin Undecided

Mackenzie Mason Management

Ricky Massengale Social Sciences

Chase Matiz Management

Madison Maynard Dental Hygiene

Brian Mccaffrey Information Systems Mgnt

Brian Mccaffrey Information Systems Mgnt

Ava McCleese Environmental Eng

Kyle McClellan Sport Studies

Austin McClintic Nursing

Christopher McCormick Computer Eng Tech

Matthew McDonald Natural Science

Sahvannah McDowell Natural Science

Andrea McGaughey Management

Eilidh McHattie Management

Michael McMullen Computer Eng Tech

Joseph McNally Digital Simulation/Game

Caitlynn Meadows Early Child/Special Educ

Andrew Merritt Biology

Sofiia Mikhailichenko Mathematical Sciences

Zachary Miller Sport Studies

Levi Monraga Fontes Business Management

Emilie Moore Physical Therapist Asst

Matthew Moore Information Tech Mgnt

Jared Morrow Undecided

Breanna Murphy Sport Studies

Parth Naik Fine Arts

Levi Nelson Middle Childhood

Erin Newman Early Child/Special Educ

Tyler Newman Electromechanical Eng

Mattison Nichols Early Childhood PreK-3

Peyton Norman English Humanities

Meaghan Nylund Early Child/Special Educ

Cambria Oiler Environmental Eng

Abigail Osborn Occupational Therapy

Regan Osborn Sociology

Sydney Osborn History

Veroncia Osborn Health Science

Allyssa Owens Information Systems Mgnt

Alexis Palazzo Occupational Therapy

Mckenna Pannell Occupational Therapy

Aaron Parker Health Science

Kendall Paterson Psychology

Joie Patrick Early Child/Special Educ

McKayla Patrick Early Childhood PreK-3

Skylar Patty Sport Studies

Madelyn Payne Biology

Sidney Payne Early Child/Special Educ

Wirty Penix Management

Baylen Perry Information Systems Mgnt

Maxwell Peters Accounting

Danielle Petrovich Management

Jared Phillips Computer Eng Tech

Layken Phillips Early Childhood PreK-3

Shana Pinkerman Psychology

Ryan Potter Biology

Nathaniel Pownall Marketing

Jennifer Price Health Science

Alexander Provaznik Nursing

Binchun Provaznik Undecided

Alexandra Puckett Fine Arts

Jonathan Putnam Biology

Said Rahma Computer Eng Tech

Ryan Rainey Health Care Admin

Tristan Rairdon Nursing

Kevin Ralph Digital Simulation/Game

Madison Ratcliff English Humanities

Alexia Raudier Environmental Eng

Patrick Redoutey Digital Simulation/Game

Kara Reisinger Early Child/Special Educ

Holden Reutener Digital Simulation/Game

Macie Rhoads Nursing

Ryan Rice Psychology

Jaiden Rickett Undecided

Andrew Riedlinger Digital Simulation/Game

Leslie Riehl Individualized Studies

Michael Rife Natural Science

Rowan Rine Nursing

Zayden Rinehart Occupational Therapy

Sydney Robinson Plastics Eng Tech

Jesse Roe Political Science

Katherine Rowe Sociology

Megan Saxby Early Child/Special Educ

Ryan Schiesser Information Systems Mgnt

Austin Schmidt Health Science

Madison Schneider Computer Eng Tech

Sydney Schuyler Occupational Therapy

Benjamin Sellers Psychology

Jack Sharman-Dodd Individualized Studies

Tanner Shipley College Credit Plus

Cameron Shoemaker Biology

Trent Shubirg Computer Eng Tech

Shaylee Sizemore Management

Rebekah Slone Non Degree

Jacob Smathers Fine Arts

Alicia Smith Health Science

Bethany Smith College Credit Plus

Emleigh Smith Non Degree

Megan Smith Sport Studies

Lauren Snodgrass Electromechanical Eng

Lucy Snyder Occupational Therapy

Sarah Soares Management

Jaymee Sommer Undecided

Recie Spangler Chemistry

Lyndee Spargur Radiologic Tech

Gabrielle Spencer Health Science

Mallory Spencer Biology

Tori Stambaugh Health Science

Madylyn Stegbauer Occupational Therapy

Dillon Stephens Plastics Eng Tech

Tyler Stephens Plastics Eng Tech

Lauren Stevens Accounting

Molly Stockton Occupational Therapy

Jacob Sweeney Sport Studies

Tyler Tackett Medical Laboratory

Hayley Taylor Social Sciences

Hannah Thacker Biology

Laura Thomas Natural Science

Kerstin Thornburgh Early Child/Special Educ

Morgan Thornsberry Chemistry

Tristan Tillery College Credit Plus

Lexee Trainer Psychology

Alissa Turner Fine Arts

Heath Unger Early Child/Special Educ

Hayley Urban Early Child/Special Educ

Nikki Van Wees Management

Benjamin Vannatta Sport Studies

Shaelyn Vassar Management

Chase Wagner Psychology

Desiree Webb Computer Aided Draft/Des

Kaitlyn Weiss Fine Arts

James White Marketing

Natalie Wiegers Marketing

Lydia Williams Management

Madison Williams Health Care Admin

Rebecca Williger Occupational Therapy

Hannah Willis Early Childhood PreK-3

Benjamin Wilson Social Sciences

Samuel Windsor Health Science

Emilee Winkler Occupational Therapy

Collier Wireman Social Sciences

Kyle Wisniewski Management

Brenna Woodard Health Care Admin

MacKenzie Wright Undecided

Maeve Wysocki Sociology

Taylor Young Management

Katherine Zimmerman Fine Arts