Division I/II Southeast All-District Baseball
First Team
John Wall, Washington Court House
Caden Sheridan, Sheridan
Tate DeBord, Circlevile
Titus Lotz, Washington Court House
Tatom Toth, New Lexington
Malachi Palmer, Fairfield Union
Dillon Hyer, Miami Trace
Simon Piercce, Logan
Logan Smith, Circleville
Reid Packer, Sheridan
Micah Geise, Unioto
Boston Campbell, Jackson
Kaden Penwell, McClain
Alex Boles, Waverly
Landon Wheatley, Athens
Keegan Snyder, Unioto
K.B. Perkins, Unioto
Ramey Wyant, Jackson
Noah Ernst, Jackson
L.T. Jordan, Waverly
Korbin Adams, Hillsboro
Coaches of the Year
Doug Fisher, Sheridan; Tony Taylor, Unioto
Second Team
Tanner Lemaster, Washington Court House
Izak Knighton, Marietta
Ronnie Rowley, Farifield Union
Isaac McGill, New Lexington
Gaige Stuckey, Miami Trace
Trent Taylor, Warren
Grant Cline, Logan Elm
Nolan West, Circleville
Coyle Withrow, Sheridan
Landyn Patterson, Unioto
Jase Hurd, Waverly
Caleb Owens, River Valley
Brayden Hunter, Hillsboro
Andrew Potts, McClain
Dawson Brown, Vinton County
Gavin Jones, Jackson
Owen Link, Unioto
Quinton Hurd, Waverly
Honorable Mention
Jonah Waters, Washington Court House
Lucas Wolfe, Logan
Jacob Sealey, Warren
Landon Camp, Jackson
Tanner Young, River Valley
Jayden Allison, McClain
Special Mention
Weston Davis, Marietta
Easton Castle, Logan
Colin Cook, Logan
Brody Agrieseti, New Lexington
Joe Stenson, New Lexington
Zack Parks, Logan Elm
Blayton Reid, Logan Elm
Cole Little, Miami Trace
Wyatt Hicks, Miami Trace
Ryan Kuhn, Sheridan
Sam Taylor, Sheridan
A.J. Dallmayer, Washington Court House
Scottie Moats, Circleville
Matt Bradley, Circleville
Reid Haynes, River Valley
Garrett Facemire, River Valley
Carter Wharton, Athens
Luke Brandes, Athens
Garet Thompson, Hillsboro
Bryce Parsons, Hillsboro
Kameron Griffin, Vinton County
Hayden Hice, McClain
Gavin Warren, McClain
Andrew Griffin, Unioto
Isaiah Leeth, Unioto
Peyton Harris, Waverly
Jacob Lemaster, Chillicothe
Aiden Spaulding, Chillicothe
Division III Southeast All-District Baseball
First Team
Blake Trevathan, Fairland
Brycen Hunt, Fairland
Ethan Stewart, Meigs
Rylan Sams, Oak Hill
Jordan Jackson, Alexander
Ian Ginger, Ironton
Carson Cronin, Minford
Brayden Hanshaw, South Point
Logan Martin, Wellston
Trevor Kleinman, Ironton
Nick Wright, Chesapeake
Josh Jackson, Wellston
Niko Kiritsy, Fairland
Jake Martin, Meigs
Grant Wheeler, Minford
Vinnie Lonardo, Portsmouth
Lane Hutchinson, Wheelersburg
D.J. Crocker, Huntington
Jace Copley, Valley
George Arnett, Valley
Tyler Duncan, Portsmouth
Trent Walters, Westfall
Caden Conn, Wheelersburg
Landen Jarrell, Zane Trace
Dalton Black, Huntington
Jakob Tipton, West
Wyatt Haupt, Eastern Brown
Brady Doss, Northwest
Carter Vaughn. Eastern Brown
Caleb Rothwell, North Adams
Zane Porter, Peebles
Coaches of the Year
Michael Hill, Fairland; Aaron Duncan, Portsmouth
Second Team
Isaac Doolin, Rock Hill
Christopher Copin, Belpre
Dylan Griffith, Rock Hill
Aidan Hall, Oak Hill
Mason Book, Minford
Brady Moatz, Ironton
Chayden Kerns, Ironton
Landon Davis, Coal Grove
Blaze Perry, Fairland
Cooper Cummings, Fairland
Lucas Fullerton, Belpre
Noah Martin, Minford
Joey Lobaldo, South Point
Will Briggs, Wellston
Brayden Leach, Huntington
Jaekyn Ridout, Valley
Reade Pendleton, Portsmouth
Trevor Fike, West
Isaac Bockway, Wheelersburg
Josh Young, Zane Trace
Carter Nickel, Valley
Bryant Coker, Westfall
Mason Dyer, Adena
Cayde Conley, Piketon
Austen Ison, Zane Trace
J.T. Williams, Portsmouth
Corbin Long, Huntington
Honorable Mention
Jacob Daniels, Chesapeake
Cory Otzenberger, South Point
Ethan Wall, Fairland
Logan Shepherd, Northwest
Creed Warren, Wheelersburg
Jake Darling, Wheelersburg
Josiah Burns, Lynchburg-Clay
Special Mention
Jacob Mullins, Belpre
Javier Carcio, Belpre
Landon Harper, Rock Hill
Aodhan Queen, Minford
Adam Crank, Minford
Jagger Cain, Alexander
Conner Imboden, Meigs
Hunter Lykins, Fairland
Blake Sammons, Fairland
Xavier Henry, South Point
Cole Freeman, Ironton
Tyler Brown, Southeastern
Gavin Howell, Oak Hill
Nate Clutters, Oak Hill
Amari Harmon, Portsmouth
Eli Dettwiller, Northwest
Brandon Bingham, Westfall
Seth Gifford, Westfall
Ryan Porter, Huntington
Caiden Stewart, Huntington
Corey Reed, Peebles
Ethan Beekman, Peebles
Andrew Vickers, Adena
David Magill, Adena
Hunter Edwards, Valley
Chris Queen, Valley
Division IV Southeast All-District Baseball
First Team
Robert Martin, South Webster
Kaiden Michael, Southern
Drew Brown, Ironton St. Joseph
Owen Sikorski, Trimble
Mason Heiss, Waterford
Jace Bullington, Meigs Eastern
Jaren Lower, South Webster
Iden Miller, Federal Hocking
Will Jones, Symmes Valley
Hudson Stalder, Nelsonville-York
Brady Rockhold, Meigs Eastern
Gabe Fouch, Fairfield
Cade Miller, Fairfield
Brandon Malone, Clay
Luke Cassidy, Notre Dame
Landon Barnett, Whiteoak
Luken Roades, Whiteoak
Nate Price, Whiteoak
Nathaniel Brannigan, Green
Dax Estep, Paint Valley
Dow Moon, Fairfield
John Free, Paint Valley
Coaches of the Year
Chris Stewart, Meigs Eastern; Chris Veidt, Whiteoak
Second Team
Chayse Henry, Trimble
Brandon Laudermilt, Southern
Leighton Loge, Nelsonville-York
Zavier Heiss, Waterford
Hunter Barnard, South Webster
Jahvin Davis, South Gallia
Ethan Edwards, Eastern Meigs
Evan Balestra, Ironton St. Joseph
Aaron Vance, Southern
Bryce Dorsey, Miller
Eli Roberts, Whiteoak
Ian Griffith, Whiteoak
Tyler Kerns, Western
Ethan Rase, East
Landry Hattan, Fairfield
Reagan Lester, Notre Dame
Myles Phillips, Notre Dame
Braylon Lamerson, Pike Eastern
Nate Havens, Pike Eastern
Alex Cassidy, Notre Dame
Honorable Mention
Kai Coleman, Ironton St. Joseph
Trey Hill, Meigs Eastern
Cole Wright, Trimble
Dustin Bailey, East
Dylan Seison, Notre Dame
Zander Roades, Whiteoak
Special Mention
Matthew Heighton, Ironton St. Joseph
Mark Hodhees, Ironton St. Joseph
Brady Yonker, Meigs Eastern
Connor Bender, South Webster
Damien Miller, Southern
Brady Bond, Federal Hocking
Dakota Inman, Nelsonville-York
Drew Douglas, Nelsonville-York
Gavin Brooker, Waterford
Braden Crawford, Miller
Carson Emery, Whiteoak
David Donohoo, Whiteoak
Alex Long, Paint Valley
Drew Zuefle, Clay
Wyatt Collins, Fairfield
Noah Allering, Fairfield
Landehn Pernell, East
Chase Carter, Western
Nick Lightle, Western
Bear Tomlison, Pike Eastern