2017 SSU graduates


Over 400 Shawnee State University students graduated at this year’s Spring Commencement Ceremony on Sat., May 6 in the Vern Riffe Center for the Arts.

At this year’s commencement, there were 10 students who were graduating with a Master’s Degree, 261 with a Bachelor’s Degree, and 157 students with an Associate Degree. There were a total of 19 Summa Cum Laude, 43 Magna Cum Laude, 103 Cum Laude and 12 graduated with honors.

HOMETOWN, STATE; NAME, DEGREE, MAJOR, HONORS (if listed)

Beaver, OH

Desiree’ Bapst, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant

Rhyanna Christine Day, Bachelor of Science, Mathematical Sciences

Edy Elizabeth Daune Johnson, Associate of Arts, Social Science, Magna Cum Laude Graduate

Edy Elizabeth Daune Johnson, Bachelor of Arts, Sociology, Magna Cum Laude Graduate

Quincy Lain King, Bachelor of Arts, English Humanities, Cum Laude Graduate

Kate Lyn Shupert, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3

Franklin Furnace, OH

Quintin D. Gleim, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Randall L. King, Bachelor of Science in Business Adminstration, Accounting, Magna Cum Laude Graduate

Savanna Marie Shaw, Bachelor of Science in Business Adminstration, Marketing

Terry Alan Waddell II, Bachelor of Science, Biology, Summa Cum Laude Graduate

Friendship, OH

Robert (R.L.) Mohl, Bachelor of Arts, Social Science

Garrison, KY

Darika Nicole Adkins, Associate of Applied Science, Nursing

Amber Applegate, Bachelor of Arts, Psychology, Magna Cum Laude Graduate

Virginia Gail Pruitt, Master of Education, Curriculum and Instruction

Greenup, KY

Christina Craig, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Courtney Paige Howard, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Magna Cum Laude Graduate

Kristin Dale Johnson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3

Taylor Lea Madden-Smallwood, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Magna Cum Laude Graduate

Ironton, OH

Emily Rose Bailey, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Paul Ryan Krum, Bachelor of Science in Athletic Training, Athletic Training, Cum Laude Graduate

Jordan Alexander Murrey, Bachelor of Science, Plastics Engineering Technology, Magna Cum Laude Graduate

Lindy Kay Simpson, Associate of Applied Science, Dental Hygiene

Brittany Nicole Webb, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Cum Laude Graduate

Jackson, OH

Breanna Danielle Butler, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Summa Cum Laude Graduate

Briar J. Cook, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology, Cum Laude Graduate

John Paul Francis, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Clarissa Michell Dollar Jackson, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Nathan J. Parks, Associate of Applied Science, Nursing

Brad Anthony Profitt, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology, Cum Laude Graduate

Brad Anthony Profitt, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies, Cum Laude Graduate

Kitts Hill, OH

Kristen Pamela Matney, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Magna Cum Laude Graduate

Lucasville, OH

Laura Annette Abel, Bachelor of Arts, Social Science

Scott Michael Adkins, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Alexander Keith Alley, Bachelor of Arts, History

Alexander Keith Alley, Bachelor of Science in Education, Middle Childhood Education 4-9

Andrea Lynn Arthur, Master of Education, Intervention Specialist K-12

Skylar L. Austin, Bachelor of Science, Biology

Adam D. Bauer, Associate of Applied Science, Electromechanical Engineering Technology

Wyatt A. Bazler, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Cum Laude Graduate

Gabrielle R. Brisker, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Bethany Lee Conley, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Carla Cooper, Associate of Applied Business, Legal Assisting Technology

Molly Jo Crandall, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Larissa A. Cunningham, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Adrien Rachelle Dunn, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Justin Allen Egerton, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Summa Cum Laude Graduate

Roger Estep, Associate of Applied Science, Nursing

Tyler Thomas Jonathan Evans, Associate of Applied Science, Nursing

Lauren LeAnne Helbig, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant

Erika Dawn Hensley, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Cum Laude Graduate

Kristen Blake Kinskey, Associate of Applied Science, Nursing, Cum Laude Graduate

Ashley Nicole Lansing, Associate of Applied Science, Nursing, Cum Laude Graduate

Megan N. Lawless, Associate of Applied Science, Nursing, Cum Laude Graduate

Sarah Mains, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy, Cum Laude Graduate

Stephonya Ivy Brooke Moore, Bachelor of Arts, Psychology

Diana Rae Slone, Associate of Applied Science, Nursing

Melanie Margaret Smalley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Summa Cum Laude Graduate

Caleigh Weeter, Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Manchester, OH

Mikaylah Erin Conley, Bachelor of Arts, Psychology

H. Robert Harris, Bachelor of Science in Business Adminstration, Marketing, Cum Laude Graduate

Lauren Elisabeth Kirk, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Amanda Sue Morrison, Bachelor of Science, Biology

Billy Wayne Streetman, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Amanda Taylor, Associate of Applied Science, Nursing

Cheyenne Nicole Urkew, Bachelor of Science, Biology

Mc Dermott, OH

Arizona Desiree Mowery, Bachelor of Arts, Social Science, Summa Cum Laude Graduate

McDermott, OH

James Lee Compton, Associate of Applied Science, Nursing

James Stephen Manchester, Associate of Applied Business, Information Technology Management

James Stephen Manchester, Bachelor of Arts, Philosophy and Religion

Jack David McNeal, Bachelor of Arts, English Humanities

Hagean Brooke Mershon, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Brooklyn L. Moore, Associate of Arts, Arts / Humanities

Anthony Dane Palla, Bachelor of Arts, English Humanities, Summa Cum Laude Graduate

Minford, OH

Jacob Ryan Book, Bachelor of Arts, Sociology

John Christopher Caudill, Associate of Applied Science, Electromechanical Engineering Technology

Christopher John Dolan, Bachelor of Science in Business Adminstration, Accounting, Magna Cum Laude Graduate

Andrew Goetting, Bachelor of Arts, History

Jordyn A. M. Pennington, Associate of Applied Science, Nursing

Olivia Pica, Bachelor of Science in Business Adminstration, Marketing

Abbey Leann Wheeler, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Lauren Brianne Wright, Bachelor of Science, Biology, Magna Cum Laude Graduate

New Boston, OH

Shawnee Alex Craft, Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Tyler W. Horsley, Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Mari Lynn Malizio, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Cum Laude Graduate

Danielle Alexandra-Nichole White, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Oak Hill, OH

Abby B. Haislop, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Magna Cum Laude Graduate

Molly Glen Spohn, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Summa Cum Laude Graduate

Shelby Dawn Stapleton, Associate of Applied Science, Dental Hygiene

Otway, OH

Kady Jo Essman, Bachelor of Science, Natural Science, Magna Cum Laude Graduate

Darren M. Martin, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant

Chandler Rigdon, Bachelor of Arts, Psychology, Cum Laude Graduate

Pedro, OH

Cassandra B. Christain, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant

Peebles, OH

Courtney Nicole Bowen, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Morgan Kay Brown, Bachelor of Science in Business Adminstration, Legal Assisting, Magna Cum Laude Graduate

Jessica Renee Couch, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Jacob Eli Daniels, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Marya P. Hawk, Associate of Arts, Social Science

Jordan Swayze Jones, Bachelor of Science, Natural Science

Nathanial Paul Monroe, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12, Cum Laude Graduate

Ashley Marie Toller, Bachelor of Arts, Sociology

Piketon, OH

Jeremiah Robert Chancey, Bachelor of Science in Business Adminstration, Information Systems Management

Taila Jade Hodge, Bachelor of Science, Natural Science, Cum Laude Graduate

Brittany Nicole Ratliff, Bachelor of Science, Environmental Engineering Technology, Magna Cum Laude Graduate

Alexander Dean Russell, Bachelor of Science, Computer Engineering Technology, Summa Cum Laude Graduate

Brianna Dawn Wiget, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Cum Laude Graduate

Julie N. Woodruff, Bachelor of Science, Natural Science, Summa Cum Laude Graduate

Lacrissa Nicole Woolridge, Bachelor of Science in Education, Middle Childhood Education 4-9, Cum Laude Graduate

Portsmouth, OH

Salmah Suleman Aldgigi, Master of Education, Curriculum and Instruction

Deja Shawnee Alexander, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Sarah Musaad Alsahli, Master of Education, Intervention Specialist K-12

Katherine R. Anderson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Abbey Lynn Barrett, Master of Education, Intervention Specialist K-12

Gregory D. Bauer, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies

Wesley D. Bender, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Gabby Brown, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Cum Laude Graduate

Deana M. Bryan, Bachelor of Arts, Sociology

Kayla Buell, Bachelor of Science in Business Adminstration, Health Care Administration

Mathew Isaac Burton, Bachelor of Science, Natural Science

Sarah Abigail Burton, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3

Ethan H. Byers, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Abigail Rae Caldwell, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3

Alison Renee Castle, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Niccole Renee Chandler, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Ryan Alexander Chaney, Bachelor of Science, Mathematical Sciences

Shuyi Chen, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies, Summa Cum Laude Graduate

Jesse D. Chinn, Bachelor of Science in Health Science,

Megan Ann Cornett, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Summa Cum Laude Graduate

Alexis Rose Courtney, Bachelor of Science, Biology

Jasmine Kaye-Frances Currie, Associate of Science, Natural Science

Jasmine Kaye-Frances Currie, Bachelor of Arts, Psychology

Erica Dabbs, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts, Cum Laude Graduate

Courtney M. Davis, Associate of Applied Science, Nursing

Sophia Nicole Del Signore, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Courtney Ann DeLotell, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Cara Leigh Dillon, Bachelor of Arts, Psychology, Magna Cum Laude Graduate

Chelsea Morgan Eichenlaub, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Blake Cameron Fraley, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Brianna Nicole Gunnell, Bachelor of Arts, Sociology

Aubrie Lynn Hamer, Master of Education, Intervention Specialist K-12

Marisa Paige Hike, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts, Cum Laude Graduate

Chase A. Hiles, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Joshua David Huffman, Associate of Applied Business, Information Technology Management

Joshua David Huffman, Bachelor of Science in Business Adminstration, Information Systems Management

Derec Jones, Associate of Applied Business, Information Technology Management

Zachary Lewis Kammler, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Lorrain Grace Keaton, Bachelor of Science, Sport Studies

Clayton Andrew Kipling, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Joe Lamont, Associate of Applied Business, Business Management Technology, Cum Laude Graduate

Joe Lamont, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management, Cum Laude Graduate

Taylor Robinson LaValley, Bachelor of Science, Plastics Engineering Technology

Scott W. Leeth, Bachelor of Arts, Political Science, Magna Cum Laude Graduate

Seth Lee Lemons, Associate of Applied Science, Nursing, Magna Cum Laude Graduate

Megan Marie McHugh, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Heather A. Meadows, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies

Miranda Joan Melvin, Bachelor of Science, Biology, Cum Laude Graduate

Savannah Lynn Miller, Associate of Applied Science, Dental Hygiene

Savannah Lynn Miller, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies

Jessica L. Monroe, Bachelor of Science, Natural Science

Leigh Ann Morgan, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12, Magna Cum Laude Graduate

Karleigh Jayne Murnahan, Bachelor of Science in Education, Middle Childhood Education 4-9, Cum Laude Graduate

Kara Renee Passeno, Bachelor of Arts, Sociology, Cum Laude Graduate

Miranda Mae Pauley, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12, Magna Cum Laude Graduate

Jamaal Hakeem Pettis, Associate of Applied Business, Business Management Technology

Jamaal Hakeem Pettis, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Alyssa N. Raines, Associate of Arts, Social Science

Martyn P. Sayer, Associate of Applied Business, Business Management Technology, Cum Laude Graduate

Martyn P. Sayer, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management, Cum Laude Graduate

Tyler Scott, Bachelor of Science, Natural Science

Casey David Seitz, Bachelor of Science, Digital Simulation and Gaming Engineering Technology, Cum Laude Graduate

Boyd Robert Shugert, Bachelor of Science, Mathematical Sciences, Magna Cum Laude Graduate

Mikhail Renee Smith, Bachelor of Arts, English Humanities, Cum Laude Graduate

Mauricio Solis Lopez, Bachelor of Science, Computer Engineering Technology

McKaylan Leigh Catherine Stamper, Bachelor of Science in Business Adminstration, Legal Assisting

Johelen Jean Taylor, Bachelor of Science, Biology, Magna Cum Laude Graduate

Alyssa Lee VonUehm, Associate of Applied Business, Business Management Technology

Alyssa Lee VonUehm, Bachelor of Science in Business Adminstration, Information Systems Management

William Drew Weems, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Charles A. Welch, IV, Associate of Applied Science, Electromechanical Engineering Technology

Ian Whitt, Bachelor of Science, Digital Simulation and Gaming Engineering Technology

Anthony Wayne Wilburn, Bachelor of Science in Health Science,

Anthony Wayne Wilburn, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Alyssa Jean Williams, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12

Brian N. Wright, Associate of Applied Science, Nursing

Liu Wu, Bachelor of Science in Education, Educational Studies, Cum Laude Graduate

Jennifer Yarborough, Associate of Applied Science, Computer Aided Drafting and Design, Cum Laude Graduate

Yuzhi Zhu, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Proctorville, OH

Megan Renae Ashton, Bachelor of Science in Nursing, Nursing, Cum Laude Graduate

Ray, OH

Heather Marie Remy, Associate of Applied Business, Business Management Technology

Heather Marie Remy, Bachelor of Science in Business Adminstration, Accounting

Sciotoville, OH

Jacob T. Parson, Bachelor of Science, Natural Science

Seaman, OH

Christa D. Young, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Summa Cum Laude Graduate

South Point, OH

Joshua Morgan Payne, Bachelor of Science in Business Adminstration, Information Systems Management

SOUTH POINT, OH

Tammy L. Ward, Associate of Applied Science, Dental Hygiene

South Shore, KY

Aaron L. Brown, Associate of Applied Science, Electromechanical Engineering Technology

Skyler Ray Evans, Bachelor of Science, Digital Simulation and Gaming Engineering Technology

Tiffany Michelle Fox, Associate of Applied Science, Nursing

Darienne Nachelle Liles, Associate of Applied Science, Nursing

Casey Meenach, Bachelor of Science in Education, Middle Childhood Education 4-9, Magna Cum Laude Graduate

Ashley Nicole Middleton, Bachelor of Fine Arts, Fine Arts

Katie Lynn Robinson, Associate of Applied Science, Nursing

Daniel Clark Smith, Bachelor of Science, Natural Science

South Webster, OH

Timothy Ryan Conley, Bachelor of Science, Natural Science, Cum Laude Graduate

Jayne C. Sherrett, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Haley Michelle Shuff, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12, Magna Cum Laude Graduate

Stout, OH

Keely Ann Parker, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Tollesboro, KY

Anthony Twain Hamilton Jr., Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Troy, OH

Kelsey N. Swackhamer, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Waverly, OH

Sidney M. Akber, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Amber E. Brown, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Magna Cum Laude Graduate

Colton D. Carter, Associate of Applied Science, Electromechanical Engineering Technology

Jenny Lynn Crandall, Bachelor of Individualized Studies, Individualized Studies

Cory A. Davis, Bachelor of Science, Digital Simulation and Gaming Engineering Technology

Nicole Yvonne Drown, Associate of Applied Business, Accounting Technology, Cum Laude Graduate

Nicole Yvonne Drown, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management, Cum Laude Graduate

Daniel Franklin Evory, Associate of Applied Business, Business Management Technology, Magna Cum Laude Graduate

Daniel Franklin Evory, Bachelor of Arts, Philosophy and Religion, Magna Cum Laude Graduate

Crystal Lynn Foreman, Bachelor of Science, Plastics Engineering Technology

Kearstyn Sage Hawks, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Andrew David Henry, Bachelor of Science, Computer Engineering Technology, Magna Cum Laude Graduate

Kassie Morgan Howell, Bachelor of Science, Natural Science, Summa Cum Laude Graduate

Chase Donovan Lightle, Associate of Arts, Social Science

Kayla LeAnn Myers, Associate of Arts, Social Science

Spencer Clay Rider, Associate of Applied Science, Nursing

Wellston, OH

Carissa E. Darnell, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Kelsey Brooke Hager, Associate of Applied Science, Medical Laboratory Technology

Allie Quin McKinniss, Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Wendy D. Powell, Associate of Applied Business, Accounting Technology, Summa Cum Laude Graduate

Ashley N. Stewart, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Shawna Michelle Stewart, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Cum Laude Graduate

West Portsmouth, OH

Olivia Brooke Bauer, Associate of Applied Science, Radiologic Technology

Amber D. Bodmer, Associate of Applied Science, Nursing

Kayla Callihan, Associate of Applied Business, Legal Assisting Technology

Kayla Callihan, Bachelor of Science, Natural Science

Victoria Lynne Castle, Associate of Arts, Social Science

Rachel Dials, Associate of Applied Science, Radiologic Technology, Cum Laude Graduate

Jonathan Elrod, Bachelor of Arts, English Humanities

Emily Dawn Gollihue, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Krista Jo Ingles, Associate of Applied Business, Business Management Technology, Cum Laude Graduate

Krista Jo Ingles, Bachelor of Science in Business Adminstration, Marketing, Cum Laude Graduate

Joseph Allen Shupert, Bachelor of Science, Environmental Engineering Technology

Kathryn Elizabeth Stevens, Associate of Applied Science, Nursing, Cum Laude Graduate

Katrina Yvonne Stonebreaker, Bachelor of Arts, History

Jonathon Blake Travis, Bachelor of Science, Plastics Engineering Technology

Andrea Jordan Webb, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12, Cum Laude Graduate

Jordan Mykel Webb, Bachelor of Science, Natural Science

West Union, OH

Lindsey Marguerite Baker, Bachelor of Science, Biology, Cum Laude Graduate

Mary Elaine Hinton, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Austin Trent Kingsolver, Bachelor of Science in Education, Multiage Intervention Specialist K-12

David E. Riley, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management, Magna Cum Laude Graduate

Destiny Christine Vanderpool, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Wheelersburg, OH

Hala Kalo, Master of Education, Curriculum and Instruction

Emma Kathryn Campbell, Bachelor of Science in Business Adminstration, Management

Justin Allen Clevenger, Associate of Applied Science, Physical Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Clinton Alan Colley, Associate of Applied Science, Nursing

Kerri E. Davis, Master of Education, Intervention Specialist K-12

Kristin Rae Downey, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant

Jennifer Gomez, Bachelor of Arts, Sociology

Amanda L. Green, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Robert S. Horton, Bachelor of Arts, Political Science, Cum Laude Graduate

Fares Khaled Kasem, Bachelor of Science, Biology, Magna Cum Laude Graduate

Mary Margaret McCoy, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education PreK-3, Cum Laude Graduate

Sarah Elizabeth Pascal, Bachelor of Science in Nursing, Nursing

Meghan Elaine Schultz, Bachelor of Arts, Psychology

Robert Zachary Schweinsberg, Associate of Science, Mathematics, Magna Cum Laude Graduate

Ian R. Snyder, Bachelor of Science in Education, Middle Childhood Education 4-9

Abbi L. Sparks, Associate of Applied Science, Occupational Therapy Assistant, Cum Laude Graduate

Husain Ahmed Steeh, Master of Education, Curriculum and Instruction

Anna Ortiz-Trankina, Bachelor of Science, Biology, Magna Cum Laude Graduate

Krista M. Veazey, Bachelor of Arts, Psychology

Emily Whitley, Associate of Applied Science, Nursing

James Dean Widdig, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy

Wurtland, KY

Xandria Joy Adkins, Associate of Applied Science, Respiratory Therapy